Ödeme

  1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Finansbank, Garanti Bankası, hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile; her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Banka Hesap Bilgilerimiz; Alıcı Adı: Züleyha Alperdem

Garanti Bankası Şerifali Şb. (1262) TR29 0006 2001 2620 0006 6836 88

Finansbank Enpara Şb. (03663) TR83 0011 1000 0000 0074 9110 47

Hizmet Bedeli İptal ve İadesi 

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda danışmanlık / eğitim / konferans / seminer vb. hizmetlerin alımlarına yönelik ödeme yapılmaktadır.

  1. Hizmet/eğitim/konferans/seminer ‘ in hizmet sağlayıcı (fonksiyoneltipkocu.com) tarafından iptal edilmesi durumunda;bu durumu danışmanlık / eğitim / konferans / seminer’ in başlama tarihine 3 iş günü kala hizmet alıcısına yazılı olarak bildirmek zorundadır. Fonksiyoneltipkocu.com tarafından hizmet alıcısına iptal bildiriminden itibaren 3 iş günü içerisinde ilgili banka veya finans kurumuna ücret iadesine ilişkin talimat verilecektir. Bankadan kaynaklı ödeme gecikmelerinden Hizmet Sağlayıcı (Firmamız) sorumlu değildir. Söz konusu süre Hizmet Sağlayıcının bankaya iade talimatı geçmesi ile sona ermektedir. Bankadan kaynaklı ödeme gecikmelerinden Hizmet Sağlayıcı sorumlu değildir.

 

  1. Hizmet alım talebinizin olası sebeplerle iptali durumunda;Danışmanlık / eğitim / konferans / seminer’ in başlama tarihine 7 (yedi) iş günü kala, Hizmet alıcısının söz konusu iptal talebini fonksiyoneltipkocu.com’ a yazılı olarak veya web sitesinde yer alan ilgili iptal adımından bildirmesi zorunludur. fonksiyoneltipkocu.com talebin gelmesini takiben 3 (üç) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade etmek üzere bankaya talimat geçer. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Bankadan kaynaklı ödeme gecikmelerinden Hizmet Sağlayıcı (Firmamız) sorumlu değildir. Hizmetin başlamasına 7 (yedi) iş gününden daha az süre kaldığında yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi yapılmamaktadır.
  2. Hizmet alıcı, Danışmanlık / eğitim / konferans / seminer vb. bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Hizmet Sağlayıcının söz konusu hizmetleri alıcıya verme yükümlülüğü sona erer.

Hizmet verildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve verilen hizmetin bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Hizmet Sağlayıcı’ ya ödenmez ise, Hizmet Alıcı, söz konusu hizmet bedelini 3 gün içerisinde Hizmet Sağlayıcı’ ya ödemek zorundadır.

Ödeme Takibi 

  1. Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
  2. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen ödeme ile ilgili olarak ödeme yapan ile bağlantı kurulmaktadır.
  3. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği ödemenin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
  4. Ödemenin gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.