kirlian

Kirlian Fotoğrafçılık Tekniği ve Sağlıklı Beslenme

Kirlian fotoğrafçılık tekniğinden biraz bahsetmek istiyorum. Zira bu tekniğin daha geliştirilmiş halini danışanlarımda öncesi-sonrası beden organ enerji durumlarını görüntülemek için kullanıyorum.

Kirlian tekniği, sovyet bilim insanı Semyon Kirlian tarafından tesadüfen bulunmuştur. Bu teknik, nesne ve canlılardan yayılan ışınımları saptamayı amaçlayan elektrografik fotoğrafçılık tekniğidir. Yada daha sade bir dille nesne ve canlıların sahip olduğu enerjiyi/aurayı/titreşimi fotoğraflar. Bu teknik icat edildikten sonra Dünya Sağlık Örgütü insanın sadece beden değil enerjisel bir alanı da olduğunu kabul etmiştir.

Bu teknik benim çok dikkatimi çekince araştırmaya başladım ve gene Rus bilim insanları tarafından bu tekniğin geliştirilerek medikal amaçlı cihazlar ürettiklerini gördüm. Rusya’ da nasıl bir kullanım alanına sahip olduğunu araştırdım. Rus bilim insanları bu cihazı geliştirirken ilginç bir tespitte bulunmuşlar. Bir organ fiziksel hastalık belirtisi vermeden önce, o organın enerji seviyesinde düşüş olduğunu kanıtlamışlar ve çalışmalarını bu alana yoğunlaştırmışlar.

Rusya’ da Tıp alanında geniş kullanım alanına sahip bu cihazları kendi işimde nasıl kullanabileceğime odaklandım. Fonksiyonel Yaşam Yöneticisinin tahlil isteme, gıda takviyesi yazma gibi yetkileri olmadığından, danışanlarıma benden hizmet almadan önce ve sonra bedeninde ortaya çıkan farkı nasıl ortaya koyabilirim diye düşünüp araştırmalara başladığımda bu tekniğin harika bir before-after sunacağına karar verdim. Programlarıma başlayan kişilerin daha iyi hissediyorum, daha enerjik hissediyorum demesinden öte bunu gözle görülür bir kanıtla sunmak müthiş bir şey..

Aşağıdaki görseller sağlıklı beslenen ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyen bir birey ile, standart beslenme düzenine sahip bireyin ölçümlerinden bazı kesitler. Göreceğiniz üzere kayda değer farklar söz konusu.

Bu cihazla ayrıca ortamların enerjisini de ölçebiliyoruz. Yani daha sağlıklı bir ev için ev detoksu yapmış kişilerin evi ile, standart düzende bir evin ölçüm değerleri alınabiliyor hatta aynı ev için before-after ölçümü yapabiliyoruz.

O halde sen de sürdürülebilir kalıcı sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlıklarına geçmek için programlarıma katıl hayata geç kalma…

Sağlıklı yaşam tarzı benimsemiş ve sağlıklı beslenen bireyin genel beden enerji seviyesi (aura) %97 iken, standart beslenen bireyin genel beden enerjisi %57

aura çakra ölçümü

 

Sağlıklı yaşam tarzı benimsemiş ve sağlıklı beslenen bireyin çakra enerjileri fazla ve dengeye çok yakın iken, standart beslenen bireyin çakra enerjileri çok düşük ve dengesiz

çakra fotoğrafı

Sağlıklı yaşam tarzı benimsemiş ve sağlıklı beslenen bireyin kalın bağırsak organının enerji seviyesi  4,45 değer ile normal iken, standart beslenen bireyin kalın bağırsak organının enerji seviyesi 2,15 değer ile yavaş statüsünde.

kalın bağırsak enerjisi

 

Sağlıklı yaşam tarzı benimsemiş ve sağlıklı beslenen bireyin karaciğer organının enerji seviyesi  5,95 değer ile normal iken, standart beslenen bireyin karaciğer organının enerji seviyesi 0,93 ile yavaş statüsünde.

karaciğer

Write a comment