resim1

Züleyha

Merhaba ben Züleyha, 34 yaşındayım, Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçuyum, Doğaya ve Bedeninize Dost Bütüncül, Sürdürülebilir Yaşam Alışkanlıkları Kazandırıyorum

 Sağlıklı ve sürdürülebilir yaşam tarzına geçmeden önce uzun yıllar beyaz yakalı olarak çalıştım. Sağlıksız beslenme alışkanlıklarım, kullandığım kimyasal bakım ve temizlik ürünleri, iş yaşamının getirdiği aşırı stres ve yoğun iş temposu ile birleşince kalp ritim bozukluğu başlatmıştı ve bunun için genç yaşıma rağmen ilaç kullanmaya başlamıştım. Alerjilerim yüksek ataklar şeklinde durdurulamaz hale gelmişti. Bir ritim bozukluğu atağı sırasında kalbim durduğunda hayatımın kalanını bu şekilde yaşamamam gerektiğini hissettim. Bunun üzerine işimden ayrılarak, sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlıklarıyla ilgili yoğun araştırma ve okumalar yapmaya başladım. Kendi hayatımı hızlı bir şekilde dönüştürmeyi başardım. Sağlıklı yaşamın sadece beslenme ve egzersiz olmadığını bu süreçte deneyimledim. Şuan da evde kullandığımız kozmetik ve deterjanlarımızı da yenilebilir ürünlerden kendim hazırlıyorum. İlk başta yorucu ve zaman alan işler gibi göründüğünü biliyorum ama hiç öyle değil. Aksine daha minimalist, sade ve temiz bir yaşam biçimi bizimkisi.

Hayatımı bütünüyle dönüştürünce ritim bozukluğum ve alerjilerim adım adım ortadan kalktı ve bunun için ilaç içmiyorum. Tecrübelerimi, Yaklaşık 1 yıl süren Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu eğitimi ile birleştirerek, kalıcı sağlıklı yaşam alışkanlıklarını kazanmak isteyen insanlara yardımcı olmak üzere çalışmalara başladım. Lisanslı Fonksiyonel Tıp Koçuyum. Geçici ve bölgesel güzellik uygulamaları yerine cildinizi içeriden besleyerek, kalıcı ve sürdürülebilir sağlıklı yaşam alışkanlıkları ile daha genç görünmek, ışıldayan bir cilt, kalıcı kilo kontrolü, uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsanız, sadece bedeninizi değil evinizi de daha sağlıklı hale dönüştürerek ev detoksu yapmak istiyorsanız, kimyasallardan uzak, bedene ve doğaya dost ürünler tercih etmek istiyorsanız birlikte başarabiliriz.

Birlikte daha sağlıklı ve enerjik bir sen için, bütünsel sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanacağız..

Sertifikalarım