Çalışma Sistemi

Sağlıklı yaşam programlarımın tümünde, sadece program bitimine kadar sağlıklı beslenmekten öte, bedenimize ve yaşadığımız dünyaya duyarlılığı ön planda tutarak, kimyasalsız doğal içerikli ürün ve besinler tercih ederek bunu uzun vadede hayatınıza ve sosyal yaşama nasıl adapte edeceğiniz, sağlıklı yaşam biçimini kalıcı ve sürdürülebilir bir hale getirmeyi nasıl sağlayacağınız konusunda bu yolda rehberiniz olmak öncelikli hedefim.

SAĞLIKLI YAŞAM PROGRAMLARIM HAKKINDA

resim 6
resim 7

Yediklerimiz ve içtiklerimiz beden sağlığımızı olduğu kadar duygu durumu ve ruh sağlığımızı da olumlu/olumsuz yönde etkiliyor. Bu sebeple Ne yersek O’ yuz. Daha enerjik, daha genç, daha sağlıklı hissetmek için beslenme ve yaşam tarzı alışkanlıklarının düzenlenmesi gerekir. Yıllardır alışılan düzenleri değiştirmek, bunları uzun vadeli olacak şekilde hayatımıza adapte etmek oldukça güçtür. Bu yola adım atmak istiyor fakat nasıl, nereden başlayacağınız konusunda fikriniz yok ise veya bu yolda kaybolmadan emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız programlarıma göz atmanızı öneririm. Programlarım sadece sağlıklı beslenmeyi baz almaz, sizin ve ailenizin sağlığı için ve gelecek nesillere daha sürdürülebilir temiz bir dünya bırakmak için neler yapabileceğimizi de birlikte şekillendiriyoruz. Bunlardan bazıları ev detoksu, mutfak detoksudur.

Birebir koçluk ve grup koçluğu olarak danışmanlık veriyorum. Grup sinerjisinden faydalanmak isteyenlerdenseniz açılan online gruplarımı tavsiye ederim. Bireysel olarak daha rahat ilerleyeceğinizi düşünüyorsanız Birebir koçluk tam size göre.

-Sindirim Sisteminizi Dengeleme ile Kalıcı Cilt Güzelliği Arınmış Beden

-Sağlıklı Beslenme Alışkanlıkları Oluşturma

-Sürdürülebilir Sağlıklı Bir Yaşam Tarzı Belirleme

-Tıbbi Detoks

-Kişiselleştirilmiş Beslenme Düzeni oluşturmak istiyorsanız programlarımıza göz atın.

Grup veya birebir takipli programlarıma katılırken, sağlıklı beslenme öncesi ve sonrası daha enerjik hissediyorum demekten öte, bunu ölçümleyebilmek, beden organ enerjileriniz arasındaki farkı ve beden stres seviyenizdeki farkı görmek istermiydiniz? O halde aşağıdaki metne göz atın…

ÖNCESİ-SONRASI

Çakralar
Genel Beden Enerjisi
Kalın Bağırsak
Karaciğer

Türkiye’ de Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçu olarak ilk uygulatıcısı olmaktan gurur duyduğum bir uygulamadan bahsetmek istiyorum.

Danışanlarımıza kirlian tekniği ile üretilen ve tıbbi alanda kullanılan özel bir cihaz ile before-after imkanı sunuyoruz.

Bu cihaz ile;

Bedendeki tüm iç organlarınızın enerji seviyesini (ince, kalın bağırsak, karaciğer, göz vb tüm organlar),

Bedeninizin stres seviyesini,

Çakralarınızın enerji seviyesini,

Genel beden enerji seviyenizi görebileceksiniz.

Bu hizmetten birebir ve grup koçluk hizmeti alan tüm danışanlar faydalanabilir.

Standart beslenen birey ile sağlıklı beslenen bireylerin beden iç organ enerjileri, çakra enerjileri ve stres seviyelerinde ciddi farklar mevcuttur.

Birkaç örneği solda görüntüleyebilirsiniz.

Değerli Kullanıcı:

‘Günümüzde titreşim yöntemi ile çalışan ve tedavi eden cihazlar mevcuttur. Titreşim ve enerji sürekli değişir, bu sebeple teşhis ve tedavi yapan cihazlar kalıcı çözüm değil geçici çözümdür. Bu tür tedavi uygulayan cihazları kullananların beslenme ve yaşam tarzını da değiştirmeleri gerekir ki kalıcı tedavi gerçekleşsin. Beslenme ve yaşam tarzı değişikliği ile doğal yollarla yükseltilen beden organ enerji seviyeleri daha kalıcı ve uzun vadeli bir çözümdür. Tam da bu sebeple cihazı teşhis ve tedavi amaçlı değil, bireyin genel beden organ enerji durumunu, program öncesi-sonrası ilerleyişini görebilmesi amaçlı kullanıyorum.

Ölçüm sırasında cihaz sizin beden titreşiminize uygun size özel bir müzik (frekans) oluşturuyor. (Daha önce hiç bana özel bedenime özel bir müziğim olmamıştı dediğinizi duyar gibiyim) Yaptığımız ölçümlerde gördük ki; kendisine özel müziği dinleyen bireylerin hızlıca bedeni dengeye geliyor, titreşimi düşük organlarının titreşimi yükseliyor. Programlarıma katılarak beslenme ve yaşam tarzı değişiklikleriyle bedeninin yükselen titreşimini kalıcı hale getirmek ve birlikte tam iyilik halini oluşturmak için aramıza hoşgeldin.

En Koruyucu İlaç, Sağlıklı Beslenmektir. Değişim kadınlardan başlar, kadınlar mutfağını, yeme alışkanlıklarını, evinde kullandığı ürünleri değiştirince aile değişir, ailenin değişmesi toplumu değiştirir, artık dönüşme zamanı, hemen şimdi… Çünkü ne yersek O’ yuz, ne düşünürsek O’ yuz.

Soldaki resimlerde standart beslenen bireyin genel beden enerji seviyesi %57 iken, sağlıklı beslenen bireyin %97 ile açık farkla önde.

Resimlerde çakralardaki enerjinin az ve dengesiz olduğunu da görebilirsiniz.

​Kalın bağırsak ve karaciğer enerji seviyesi sağlıklı beslenen bireyde normal iken, standart beslenen bireyde oldukça düşük seviyelerde görülmekte.